Hakkımızda

Hakkımızda

İki kişinin ortak girişimi ile kurulan Samko Group Şirketleri bünyesine bağlı Green Path ® , Laderva ® , Strack ® Kalitebul.com ® ve DRN Markaları

Seyhat Acentesi, kozmetik , Matba Promisyon, Dış Ticaret Danışmanlık, Pazarlama, uluslararası ticaret ve lojistik üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Hizmetlerimiz ve ürünlerimizle “Doğru Zaman, Doğru Yer” prensibi doğrultusunda çalışıyoruz. DRN kuruluşundan bu yana kalite bazlı hizmet anlayışıyla, Türkiye’den çeşitli ürün grupları tedarik etmek isteyen yurt dışı firmalarla işbirliği yapmayı amaçlıyoruz. DRN , tüm dünya pazarlarındaki müşterilere hizmet vermekte ve ülkemizde de ulaşılmasını sağlamaktadır.

DRN 2021 yılında İstanbul’da Lojistik,İthalat ve İhracaat faaliyetine başlamıştır. Drn Lojistik, İstanbul yerleşkesinin dışında Mersin, İstanbul ,Mardin, Zakho Kerkük ve Erbil’de kendi ofisleri, gümrük acenteleri ve profesyonel çalışanları ile hizmet vermektedir.

DRN, kuruluşundan itibaren lojistik sektöründe etkili, gelişmiş çözümler üretmeyi kendisine görev edinmiştir. Kuruluşunun ilk yıllarında başta Irak, İran, Azerbeycan,Türkmenistan ve Ortadoğu ülkeleri ana faaliyet bölgesiyken, ilerleyen zamanlarda müşterilerinin taleplerine çözüm üretmek adına Karayolu Taşımacılığında Avrupa, Orta Asya bölgelerine ve Almanya, Moldova, Ukrayna, Rusya, Irak, İran, Bulgaristan, Romanya, Belçika, İsveç, İsviçre, Polonya, Gürcistan, Kazakistan, Tacikistan ve Azerbaycan ülkelerine hizmete başladı,

DRN, müşterilerinin rekabet avantajını artırmak için üst düzeyde verimli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerinin zorunlu olduğunun altını çizmekle beraber, uzun vadeli iş ortaklıklarının ancak işin her alanında uygun planlama ve profesyonellik ile gerçekleştirilebileceğini ve bunun da ancak profesyonel, görevinde yetkin ekipler ile başarılabileceğinin farkındadır.

DRN, hedeflerine adım adım ulaşırken piyasanın derinliğini, farklılığını unutmadan “Büyük-küçük müşteri gözetmeksizin; hem tedarikçi hem de müşteri gizliliğini esas alarak” serbest piyasa koşulları ve rekabet ortamında kaliteli, güvenli hizmeti prensip edinmiştir.

Bu anlayış çerçevesinde, hızlı ve güçlü altyapısı, özmal araçları, farklı sektörlerdeki hizmet alanları, esnek ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün tüm gerekliliklerini sağlayan Yalçınlar Lojistik, ilerleyen zamanlarda da faaliyet ve yatırımlarına güç katarak devam edecektir.

 

www.drntic.com

www.facebook.com/drntic

www.instagram.com/drntic

www.twitter.com/drntic

Hakkımızda